28.12.2020 відбулося
засідання методичної комісії біологів
Засідання методичної комісії
відбудеться 28.12.2020 о 14.00
в Meet за посиланням
https://meet.google.com/wig-tpzt-vid
роботи міської методичної комісії вчителів біології
закладів загальної середньої освіти м. Шостки
Аналіз результатів ІІІ етапу олімпіад та ІІ етапу конкурсуМАН
Учні Шостки вибороли 62 призових місця
на ІІІ етапі учнівських олімпіад
З 15 січня по 21 лютого проходив третій обласний етап Всеукраїнських олімпіад, в якому брали участь 91 школяр з Шостки. Шостка традиційно посіла друге місце за кількістю зайнятих призових місць, випередивши Конотоп і Кролевецький район, але не дотягнувши до обласного центру. Наші діти привезли додому 62 перемоги. Це на 6 призових місць менше, ніж в минулому році. Зниження показників начальник управління освіти Наталія Сергейко пояснює тим, що завдання цього року готували фахівці з Києва, і вони були набагато складніше торішніх. «Ця тенденція є загальною для всієї Сумської області», - повідомила Наталія Олександрівна.
Діти Шостки брали участь в олімпіадах по 17 шкільних дисциплін. Кращі результати по німецькому язик - 9 призових місць, з англійської язик - 7 перемог, хімії - 6, історії та математики по 5 призових місць. 36 педагогів забезпечили перемогу нашим учням.
Наталія Олександрівна докладніше зупинилася на результатах цього року: «Учні вибороли 8 перших місць, других - 20 и третіх - 34. У порівнянні з минулим роком шосткінці зайняли більше місць, а значить більше дітей візьмуть участь у ІV етапі ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ олімпіади зі шкільних дисциплін» . 11 учнів з ліцею, гімназії, школи №1 і №11 візьмуть участь в ІV етапі конкурсу з таких предметів: хімія, математика, біологія, історія, інформаційні технології, німецька мова і трудове навчання. «Приємно зазначити, що кількість учасников четвертого етапу олімпіад постійно ростет», - підкреслила Наталія Олександрівна.
Фестиваль інноваційних уроків
У 2016-2017 навчальному році в місті відбувся фестиваль інноваційних уроків. З 1 по 27 лютого у 12 навчальних закладах міста було проведено 22 уроки із застосуванням інноваційних технологій, методик, методів та окремих прийомів, серед яких – 10 уроків у початкових класах, по 3 уроки української мови та літератури й біології.
Найбільше уроків (14) було проведено із застосуванням хмарних сервісів, зокрема, електронних ресурсів освітньої платформи LearningApps.org, Веб 2.0, Office 365, тестової системи Test W2, додатку Classroom, google-форм, використання електронних гаджетів та матеріалів краєзнавчої онлайн-екскурсії.
Серед інноваційних ідей, реалізованих упродовж фестивалю, були відзначені уроки з використанням «кейс-методу» для формування підприємницьких компетентностей та фінансової грамотності молодших школярів (ШНВК:СШ-ліцей), технології «перевернутий клас» у поєднанні зі структурно-логичними схемами (ШНВК:СШ-ліцей) та хмарними сервісами (гімназія).
Учителі біології також не залишились осторонь і гідно представили себе і методичну комісію на міському рівні.
Так, Плацинда Оксана Леонідівна, вчитель біології ШНВК:ЗШ№6-ДНЗ показувала урок з використанням хмарних сервісів та технології «квест».
Бойко Ірина Віталіївна, вчитель біології ШЗШ№11 представила урок тренінгової технології та проблемного навчання.
Нос Наталія Миколаївна, вчитель біології ШНВК:СШ-ліцей продемонструвала технологію «перевернутий клас» та використання структурно-логічних схем.
Дякуємо колегам за безцінний досвід і бажаємо подальших перемог!
Немає коментарів:
Дописати коментар